Таблетки від глистів

Таблетки від глистів

Вибираючи медикаментозне позбавлення від паразитів, доведеться приймати таблетки від глистів для людини, що згубно діють на гельмінтів, внаслідок чого вони гинуть і залишають організм.

Всі лікарські аптечні засоби бувають вузького чи широкого спектру дії. Широкий спектр має на увазі, що якщо препарат допомагає позбутися від усіх паразитів, то, принаймні, від багатьох видів глистів.

Що ж стосується виборчого дії, то ліки може негативно діяти на один вид паразитів, наприклад на гострики, або вбивати гостриків і аскарид одночасно, але не більше того.

Всі препарати володіють своїми показаннями і своїми протипоказаннями. При цьому на тлі їх агресивності стосовно паразитів, нерідко провокують цілий ряд побічних ефектів, тому мають рекомендуватися тільки лікарем.

Клінічна картина гельмінтозів схожа на багато захворювання, і зовсім не просто діагностувати глистові інвазії. Тому необхідно розглянути, які симптоми свідчать про те, що глисти у людини?

З’ясувати, які кращі таблетки від глистів у людини, як діють і як називаються? При цьому потрібно дізнатися, як приймати таблетки, і розрахувати правильну дозування, щоб отримати необхідний терапевтичний ефект.

Симптоми і лікування

Таблетки от глистов для человека: обзор лучших и отзиви о леченииНайперший ознака наявності паразитів в організмі людини – це нестерпний свербіж у ділянці анального отвору, що викликається гостриками. На тлі зараження може спостерігатися анемія, різке зниження маси тіла, блідість шкірних покривів.

Однак все це симптоми є очевидними, і можна сказати, що традиційними, так як проявляються в переважній більшості випадків гельмінтозів. Тим не менш, виділяються й інші симптоматики, яке можна сприйняти за розвиток зовсім інших патологій.

Коли паразити оселилися в кишечнику людини, а не в його тканинах або інших внутрішніх органах, то перший симптом їх наявності – це порушення функціональності шлунково-кишкового тракту. Воно проявляється проносом або запором, періодичної блювотою, нудотою, больовими відчуттями в області живота, підвищеним газоутворенням.

Така клінічна картина може мати слабкою вираженістю, або навпаки, різкою інтенсивністю. Все залежить від виду гельмінтів, які оселилися в організмі, їх кількості, є вторинне зараження. Деякі паразити виділяють особливі речовини, провокуючи рідкий стілець, а інші в процесі своєї життєдіяльності виростають до великих розмірів, перекриваючи просвіт кишечника, що призводить до запору.

Клінічна картина зараження паразитами може характеризуватися і такою симптоматикою:

 • Порушення центральної нервової системи (головний біль, запаморочення, підвищена дратівливість), загальне нездужання.
 • Алергічні реакції з шкірними проявами – висип, кропив’янка, плями на шкірі.
 • Погіршення імунної системи, що призводить до розвитку супутніх патологій.

За рахунок того, що гельмінти поглинають поживні речовини, вітаміни і енергію його господаря, значною мірою знижується імунітет людини. Такий стан може проявитися рецидивів хронічних патологій, наявних в анамнезі, або розвиваються різноманітні процеси запалення в ротоглотці – синусит, гайморит та інші.

Паразити завдають істотної шкоди своєму господареві, погіршують не тільки його самопочуття, але і провокують різні патології, але, щоб від них позбутися, необхідно приймати препарати від глистів для людей.

Класифікація препаратів від паразитів

Таблетки от глистов для человека: обзор лучших и отзиви о леченииЯк вже говорилося вище, всі ліки по своїй функціональності умовно діляться на дві категорії – це широкий і виборчий спектр дії. Протипаразитарний ліки надає практично миттєвий ефект, а при дотриманні правильної дозування, що гарантує повне позбавлення від паразитів.

Деякі таблетки проти глистів одноразового застосування допомагають позбутися від паразитів за один день. Якщо ввечері, безпосередньо перед сном прийняти ліки, то вранці глисти покинуть організм людини разом з каловими масами.

Багато хороші таблетки не вимагають додаткового застосування проносних препаратів, не потрібна і оздоровча дієта.

Проте варто відзначити, що багато ліків працюють по-різному, одні з них допомагають від усіх видів гельмінтів, але при цьому згубно діють виключно на дорослих особин, і не роблять ніякого ефекту на личинки і яйця паразитів.

Тому, замислюючись, які таблетки від глистів підійдуть при конкретній клінічній картині, необхідно мати інформацію про вигляді гельмінтозу, інтенсивності зараження, віку пацієнта, його маси тіла.

За класифікацією препарати можна розділити на наступні групи:

 1. Противоцестодозние ліки згубно діють на клас стрічкових паразитів, допомагають позбутися від глистової інвазії кишкової і внекишечной форми – Альбендазол, Никлозамид.
 2. Противонематодозние препарати успішно виганяють стрічкових паразитів з організму. До них можна віднести наступні назви ліків: Піперазин, Левамізол, Декарис.
 3. Противотрематодозние таблетки призначаються тоді, коли необхідно позбутися від паразитів сисун. Рекомендують Битионол, Хлоксин.

Щоб максимально швидко позбутися від паразитів, лікуватися необхідно за тією схемою, яку рекомендував лікар. Саме він враховує дозування та кратність прийому, рекомендує необхідну тривалість лікування.

Варто пам’ятати, що будь приймається препарат проти паразитів має агресивністю і токсичним впливом на організм людини, тому в ряді випадків обов’язково потрібно прорахувати потенційну шкоду від гельмінтів, і ймовірний шкоду від ліків.

Як позбутися від глистів і паразитів?

Таблетки от глистов для человека: обзор лучших и отзиви о леченииФенасал є протипаразитарний ліками, переважною здатність гельмінтів до ферментам в ШКТ. Спираючись на інструкцію таблетки від глистів можна сказати, що в результаті сильного впливу, ліки призводить до паралічу гельмінтів, і вони більше не можуть кріпитися до слизової кишечника, як результат, виходять назовні разом з калом пацієнта.

Фенасал випускається у вигляді таблеток, які необхідно приймати всередину. Основна діюча речовина медикаментозного препарату – це никлозамид. Препарат рекомендується для позбавлення від бичачого і карликового ціп’яка, широкого лентеца. Показав високу ефективність відносно тениоза, дифиллоботриоза.

Не можна приймати таблетки під час виношування дитини, в період лактації. А також, якщо у пацієнта в анамнезі є непереносимість основного активного компонента – никлозамида.

Скільки днів триває курс терапії, цікавляться пацієнти? Відповісти на це питання можна тільки приблизними рамками, які надає інструкція по застосуванню, так як тривалість терапії залежить від виду гельмінтозу. Тому спосіб застосування препарату наступний:

 • У дитячому віці до 2-років ліки приймають виключно за суворими показаннями лікаря, а також під лікарським контролем. Зразкова доза 1-2 таблетки в день.
 • У дитячому віці від 2 до 5 років необхідно приймати по 4 таблетки в день, а починаючи з 5-річного віку і до 12 років, беруть 6 таблеток на добу.
 • Для дорослої людини та дітей старше 12 років доза становить 8-12 таблеток на день.
 • Якщо у пацієнта теніоз, то ліки приймають вранці на голодний шлунок. Таблетки від глистів краще ретельно розжувати, запити водою. Через дві години прийняти проносний медикаментозний препарат.

При дифиллоботриозе таблетки приймають вранці на порожній шлунок. Але перед їх застосуванням необхідно випити два грами соди, розведеної в 250 мл рідини. Через дві години після прийому таблеток, дозволяється випити солодкий чорний чай. Та на протязі всього дня рекомендується їсти легку і нежирну їжу.

Фенасал може називатися Никлозамид, так як він є синонімом другого назви. Ціна на ефективний препарат становить 80-150 гривень залежно від виробника засоби.

Протигельмітний препарат Левамізол

Таблетки от глистов для человека: обзор лучших и отзиви о леченииЛевамізол – це найкращі таблетки проти паразитів, так як крім антипаразитарного ефекту додатково володіють і імуномодулюючою властивістю. Високу ефективність засіб показало при аскаридозі (зараження аскаридами), некаторозе, анкілостомідозі та інших паразитарних захворюваннях.

Як імуномодулюючої ліки, Левамізол сприяє посиленню імунної системи людини, підвищує бар’єрні функції організму, забезпечується швидке відновлення повноцінної роботи внутрішніх органів.

У цього препарату може бути інша назва – Декарис. Спираючись на відгуки лікарів можна сказати, що таблетки дійсно сильно діють, і допомагаю вивести гельмінтів з організму людини, однак володіють і рядом побічних ефектів, ймовірність яких варто враховувати:

 1. Розлад сну, різке зниження маси тіла.
 2. Підвищена дратівливість і збудливість.
 3. Порушення функціональності ШКТ.
 4. Пронос, нудота, блювання.
 5. Депресивний синдром.
 6. Алергічна реакція, стоматит.

Як протигельмінтної ліки, людині потрібно прийняти одну таблетку в дозуванні 150 мг. Якщо пацієнтом є дитина, то доза залежить від маси тіла дитини. Інструкція по застосуванню надає такі дані:

 • Від 3 до 6 років за ваги 10-20 кг рекомендується 25-50 мг активного компонента.
 • У віці 6-10 років при вазі 20-30 кг призначається 50-75 мг.
 • Від 10 до 14 років при вазі 30-40 кг рекомендують 75-100 мг.
 • Таблетки необхідно приймати всередину, запивати водою. Рекомендований час – вечір.

Варто відзначити, що Левамізол, як і інші медикаментозні препарати у ряді випадків необхідно прийняти в такій же дозі через два тижні після першого курсу лікування. У випадках, якщо у пацієнта був ентеробіоз, то лікування рекомендується для всієї родини.

Відгуки пацієнтів свідчать про те, що засіб ефективно і швидко діє, допомагає очистити організм, при цьому практично ніколи не виникають побічні ефекти. Як правило, на другий день застосування черв’яки гинуть, і виходять разом з калом.

Скільки коштують таблетки? Ціна на Левамізол є доступною та бюджетної, ліки обійдеться в 20-50 рублів.

Немозол – швидке позбавлення від гельмінтів

Таблетки от глистов для человека: обзор лучших и отзиви о леченииНемозол – це кращі таблетки від глистів для людини. Ліки порушує хімічні і біохімічні процеси гельмінтів, перешкоджає засвоєння ними глюкози, що у симбіозі призводить до їх виснаження і наступної загибелі.

Основна діюча речовина ліки представлено альбендазолом, який знищує половозрелий черв’яків, їх яйця і личинки. Засіб призначається для лікування змішаних паразитарних захворювань, лямбліозу, аскаридозу, опісторхозу, ентеробіозу, нейроцистицеркозу та інших гельмінтозів.

Немозол або так званий Альбендазол, не можна пити в період вагітності, під час годування груддю, при ураженнях сітківки очей. А також при непереносимості основної речовини або складових компонентів засобу.

З особливою обережністю рекомендується при порушеннях функціональності печінки, і при порушенні циркуляції крові в головному мозку. Спосіб застосування наступний:

 1. Таблетки слід приймати під час їжі.
 2. Весь період терапії не можна вживати алкогольні напої, оскільки засіб не сумісно з етанолом.
 3. Для лікування нематодоза доза – одна таблетка для дітей старше 2-х річного віку і дорослих.
 4. При лікуванні нейроцистицеркозу і ехінококозу – 1 таблетка два рази на добу. А тривалість терапії варіюється від 7 до 28 днів. При ехінококкозі необхідно пройти три курси лікування з перервами в 4 тижні.

Щоб позбутися токсокар, дозування залежить від маси тіла пацієнта. Якщо дитині немає 14 років, то береться 10 мг на один кілограм ваги. Для дітей старше 14 років та дорослих пацієнтів – 200 мг ліки два рази на добу, а тривалість терапії-7-14 днів.

Відгуки хворих кажуть, що засіб добре переноситься. Тим не менш, інструкція озвучує ймовірні побічні ефекти від використання противопаразитарного ліки:

 • Головні болі і запаморочення.
 • Порушення роботи травного тракту.
 • Алергічна реакція.
 • Пронос, нудота і блювота.
 • Оборотне випадіння волосся.
 • Порушення кількісних показників крові (лейкопенія).

Варто відзначити, що на фоні застосування препарату може підніматися температурний режим тіла, показники артеріального тиску. Ціна на Немозол варіюється в незначному діапазоні від 150 до 220 рублів.

Антигельмінтивний препарат Пірантел

Таблетки от глистов для человека: обзор лучших и отзиви о леченииПірантел – протипаразитарний засіб, випускається у вигляді таблеток і суспензії для застосування всередину. Одна таблетка препарату включає в свій склад 250 мг діючої речовини пірантелу плюс допоміжні складові.

Пірантел згубно діє на клас круглих паразитів. При цьому дозволяє знищити гельмінтів, які знаходяться на ранній стадії розвитку. Проте ліки не надає ніякої протипаразитарної активності щодо личинок глистів, які мігрують в тканинах людини.

Медикаментозний препарат рекомендується для лікування аскаридозу, ентеробіозу, некатороза, анкилостомидоза та трихоцефальозу. Таблетки приймають під час їжі або відразу після нього. Ліки спочатку жують, а потім запивають рясно рідиною. Дозування ліків варіюється в залежності від віку хворого, виду глистової інвазії.

Приблизні дозування засобу залежно від віку:

 1. Діти 3-6 років приймають по одній таблетці.
 2. До 12 років по дві таблетки.
 3. Старше 12-річного віку приймають по три таблетки.
 4. Дорослі люди, що важать більше 75 кг, приймають по чотири таблетки.

Якщо у пацієнта аскаридоз, ентеробіоз або змішаний гельмінтоз, то за основу береться 10 мг засоби на один кілограм маси тіла, приблизно. Найчастіше при аскаридозі достатньо 5 мг на один кілограм ваги. А при некаторозе призначають 20 мг на один кг ваги один раз в день, і тривалість лікування-3 доби.

При лікуванні ентеробіозу ліки призначають всім разом проживають людям в одноразовій дозі. Через два чи три тижні після першого прийому ліків, потрібно прийняти таку ж дозу, щоб уникнути вторинного зараження гостриками.

Пірантел з особливою обережністю призначають під час лікування аутоімунних патологій, в період вагітності, і якщо в анамнезі пацієнта порушення функціональності печінки. Ціна на ліки Пірантел 20-35 рублів.

Всі препарати проти паразитів володіють певним токсичним впливом на організм людини. Тому потрібно розрахувати дозу так, щоб вбити гельмінтів, і при цьому не спровокувати побічні ефекти, а це зможе зробити тільки лікар. Відео до цієї статті розповість, як позбутися від глистів.Source: diagnoz03.in.ua


Добавить комментарий