Як вилікувати пелюшковий дерматит

Як вилікувати пелюшковий дерматит

07.10.2017

Пелюшковий дерматит (попрілості)

Я своїй доньці спочатку теж всім мазала поки до м’яса буквально не дійшло, потім розуму вистачило послухати маму і закип’ятити соняшникову олію (ті в маленьку пляшечку налити олію і поставити на ганчірочку в каструлю з водою, закип’ятити і дати покипіти хвилин 15) коли охолоне стала мазати і за 3 дні все пройшло — навіть почервоніння не залишилося, але більше нічим — ніяких присипок тим більше тк вони скочуються і ще більше натирають. Хлопчику масло можна і не кип’ятити. Попереджаю — пелюшки завалити (залишаться жовті плями — тому призначите кілька штук і ними користуйтеся, а потім приберіть (хіба мало що — викинути завжди встигнете). Я робила так — добре миєте під водою з дитячим милом, сушіть тонкої пелюшкою промаківающімі рухами, даєте полежати без підгузника хвилин 15, потім густо мажете маслом і одягаєте памперс. Навіть якщо не покакать — міняти кожні 3 години і вночі просто міняти при годуванні. Підгузки використовували Хагіс нью бон (дишашіе, голубенька така пачка) і обов’язково стежити за вагою — їх треба м енять на наступний номер не доходячи 1 кг до верхньої межі (ті там вагу наприклад написаний 4-7 кг, док ось при вазі 6 кг — треба купувати наступний номер) по ніжкам він вже не підтікає, а прилягає не так щільно як маленькі і шкіра дихає краще.

А МЕНІ НЕРВОВІ клітки НЕ ПОТРІБНІ. МЕНІ треба спокійно.

Я мазала кремом ла-кри. але у нас були червоненькі пузиречкі начебто, деякі нібито лопнути. але не більше десяти бульбашок. мазала цим кремом і все інше присипка наша мама. Подгузов юзаем памперс нью бебі, і ліберо софт чтототам, все начебто добре тьху тьху тьху

у нас по спинці течуть

змінювати кожні 3 години

кожні дві години міняю, коли прикладаю до грудей. ну і після кожного прокака.
мою без мила, ввечері в ромашці купаю. раз в тиждень саносаном моєму.

Кип’ячене масло обов’язково спробуємо!

Всі розділи

Бовтанки
Світ жінки
Дітки
Будинок і родина
Чекаємо дитину
Хобі
Про сайт

Відправляти повідомлення можуть тільки зареєстровані користувачі. Увійти або зареєструватися

2006 — 2016 Umama. ru Питання та побажання help @ u-mama. ru Розміщення реклами adv @ u-mama. ru. тел. + 7 (343) 214 87 87
Будь-яке використання матеріалів U-mama. ru можливе тільки з попередньої письмової згоди ТОВ НКР-Медіа. Адміністрація сайту
не несе відповідальності за зміст повідомлень, що публікуються в форумах, дошці оголошень, у відгуках і коментарях до матеріалів.

Лікування і профілактика пелюшкового дерматиту

При дитячих попрілості, що ускладнилися мікробним запаленням, виникає пелюшковий дерматит. Якщо бути точніше, він проявляється, коли на шкіру дитини впливають зовнішні фактори:

    Фізичні (температура, вологість); механічні (тертя тканини пелюшки або підгузника); хімічні (солі, жовчні кислоти, травні ферменти, аміак).

Найчастіше їм страждають дівчатка, а також діти на штучних сумішах.

Перш ніж вирішувати, як лікувати пелюшковий дерматит, потрібно встановити причину захворювань, щоб виключити його надалі. Патологія проявляється у дітей перших років життя, коли вони ще не можуть контролювати свої видільні функції.

Відмінним умовою для розвитку хвороби є:

    Підвищена вологість усередині підгузника або під пелюшками; мікроорганізми, хімічні подразники, які перебувають у фекаліях, сечі; тертя об одяг або підгузники.

Одночасне вплив фекалій і сечі має велике значення в механізмі впливу патології. При їх контакті сечова кислота змішується з аміаком, тому виникає ушкоджує ефект.

Фото пелюшкового дерматиту жахають батьків, тим більше він виникає вже з перших тижнів життя. Між 7 — 12 місяцями доводиться його пік, тому що малюк починає харчуватися більш різноманітно. Стан шкіри поліпшується, тільки якщо вона володіє необхідними захисними властивостями.

Причини і види патології

Крем при пелюшковому дерматиті у дітей. Дерматит у дитини

Існує думка, що деякі діти відрізняються схильністю до даної хвороби. Саме тому регулярно виникає питання, чим лікувати пелюшковий дерматит у дитини.

Рецидиви пов’язують з:

    Схильністю до алергії; високою чутливістю слизових оболонок, шкіри; порушеннями стільця; нестійким водно-сольовий обмін.

Якщо ви не знаєте, як виглядає пелюшковий дерматит у новонароджених, фото можуть допомогти визначити це захворювання. Існує кілька видів патології:

    Звичайна потертість, яка проходить швидко і малюка не турбує; крайової, пов’язаний з підгузками, які краями натирають шкіру; періанальний, що виникає близько анального отвору через штучне годування; атопічний, що виявляється на різних частинах тіла, а потім переходить на область підгузників; себорейний, що виникає з голови, переходить на область підгузників; кандидозний, що утворюється близько паху.

Читайте також: Причини сонячного дерматиту і його лікування

Крем при пелюшковому дерматиті у дітей. Дерматит у дитини

Молоді матусі часто не знають, як виглядає пелюшковий дерматит, фото можуть допомогти їм визначити хворобу.

Слід знати, що неприємність проявляється яскраво-червоними почервоніння, висипом, лусочками жовтуватого кольору. Шкіра малюка стає дуже сухою. Дитина постійно скиглить, чіпає пахову область, намагається самостійно зняти підгузник.

Методи лікування захворювання

До лікування кандидозного пелюшкового дерматиту, а також інших видів хвороби потрібно підходити вкрай відповідально. Шкіра маленьких діток дуже ніжна, тому підійдуть далеко не всі аптечні мазі.

Якщо ви подивилися фото пеленочного кандидозного дерматиту і зрозуміли, що у малюка саме це захворювання, слід звернутися за консультацією до педіатра. Він допоможе підібрати лікування, порадить необхідну присипку, крем або інші засоби від пелюшкового дерматиту.

Існує безліч різних мазей, які можуть бути корисні.

Пелюшковий дерматит

Пелюшковий дерматит — це явище широко поширене у дітей перших років життя, знайомить з собою запалення шкіри, виникає періодично на різних ділянках шкіри, його поява провокують зовнішні механічні фактори, фізичні, хімічні та мікробні чинники.

Пелюшковий дерматит причини

З механічних впливів на чутливу шкіру дитини можна виділити погане, жорстке якість тканини одягу і матеріал підгузника. Як хімічних факторів можна виділити пральні порошки, які не призначені для прання дитячих речей, в їх складі у великих концентраціях використовуються аміак і інші подразники шкіри речовини.

Причинами пелюшкового дерматиту також є зайва тепла одягу, тертя шкіри з одягом і вологість усередині підгузника. Зі зміною раціону харчування. в сечі з’являються різні хімічні речовини, які при контакті з фекалій, а також з ферментами, присутніми в калі, надають на шкіру шкідливу дію.

Пелюшковий дерматит виникає у дітей з перших днів життя і може тривати до одного року, поки організм набуває захисні властивості. Іноді дуже чутлива шкіра може дратуватися ще і в дорослому житті людини.

Пелюшковий дерматит у новонароджених дітей найчастіше виникає через таких фізичних факторів, як зайве тепло, вологість одягу і тертя. Цього можна уникнути, часто міняючи одяг і підгузник дитини, якщо не одягати дитину тепліше ніж потрібно.

Пелюшковий дерматит у дітей від 7-ї до 12 місяців виникає в результаті вживання різноманітної їжі. Так як змінюється хімічний склад сечі, що негативно діє на шкіру. Цього теж можна уникнути часто купаючи дітей і вживаючи підгузок не довше години. Чистий і сухий одяг дає можливість уникнути роздратування і від появи пелюшкового дерматиту.

Відео: доктор Комаровський про пелюшковому дерматиті

Симптоматичні прояви

У пелюшкового дерматиту симптоми однакові у всіх ділянках шкіри, з’являються почервоніння та висипи, найбільш вразливі місця шкіри-сідниці, стегна, шкіра навколо статевих органів, карк.

Якщо вчасно не лікувати, то може початися набряк, виявлення і гнійники. Найчастіше з’являється у немовлят, яких не годують грудьми. Однак через застосовану їжі годуючої матері теж може з’являтися висип на шкірі дитини, особливо якщо молода мама вживає гостру їжу, солоні овочі, більше 2 яйця в день, помідори і різні томатні продукти у великих кількостях. Фото пелюшкового дерматиту представлено нижче.

Фото: прояв пелюшкового дерматиту

Діагностика захворювання

Пелюшковий дерматит виявляється лікарями при зовнішньому клінічному огляді, в особливих лабораторних методах немає потреби, якщо звичайно не спостерігається важкий випадок якоїсь іншої інфекційної хвороби. Різні фотографії в медичних журналах допоможуть молодим мама розрізнити це явище від звичайної висипу і дізнатися, як виглядає пелюшковий дерматит у новонароджених дітей. У важких випадках у дітей підвищується температура, вони часто плачуть, погано сплять.

Лікування пелюшкового дерматиту

Молодим мама слід знати, що запобігти будь-яку хворобу легше його лікування. У домашніх умовах, дотримуючись кількох правил гігієни, можна вилікувати самостійно пелюшковий дерматит. Проте, в важких випадках найкраще звернутися до лікаря.

З перших днів життя малюка потрібно використовувати різні олії, дитячі креми та мазі, присипку, наносити їх на найпроблемніші ділянки шкіри, як сідниці, стегна, в місця зіткнення з підгузником. Масла і креми рекомендується наносити на шкіру навколо статевих органів, під руками, на шию.

За повненькими дітьми особливо ретельно потрібно стежити, в складках різних місцях тіла може залишитися вологість після купання, що буде дратувати шкіру і стати причиною появи висипки. У ці складки тіла слід наносити дитячі масла після купання. Потрібно часто міняти підгузки і пелюшки навіть кілька разів вночі, особливо якщо дитина не спокійний і часто прокидається.

Будьте уважні до того, коли саме найчастіше з’являється почервоніння шкіри. Якщо висип з’являється відразу після того, як наділи на дитину якусь чистий одяг, то слід поміняти його або почитати склад вашого прального порошку, ніж мили речі малюка. Можливо в малих кількостях в ньому міститься аміак.

Потрібно часто купати малюка, додаючи в воду різні чаї та антисептичні трави, які саме — вам підкаже ваш педіатр. Після кожного купання потрібно ретельно осушити шкіру, наносите масла на проблемні ділянки шкіри. При купанні слід використовувати строго дитячі шампуні і мило, вони не містять дратівливі парфумерні компоненти.

Якщо не збираєтеся купати малюка, то слід поміняти одяг ще частіше і використовувати по більше поживних кремів. Чистота — це перший, можливо і єдиний метод, щоб уникнути від появи пелюшкового дерматиту у дітей.

Ще важливо залишати дитину без одягу в теплій провітреній кімнаті під сонячними променями. Вплив шкіри і повітря несе оздоровчий характер. Якщо дозволяють ваші можливості, то слід і весь день залишати малюка без нижньої одягу.

Батьки повинні врахувати й індивідуальні особливості своєї дитини, якщо потрібно, то залишати малюка без підгузників і вночі. Поки що шкіра дратується від синтетичної або іншого одягу, то слід уникнути від подібного матеріалу взагалі, відомо, що бавовняна тканина не алергенність, одяг від цього матеріалу дуже зручна і гігієнічна.

Слід вибирати підгузники строго за розміром і з хорошого, по можливості натурального матеріалу, дратується шкіра на місцях зіткнення з матеріалом підгузника. Є багато хороших підгузників в яких використовуються дихаючі матеріали, повітря в них циркулируется і дитина відчуває сухість.

Слід також часто поміняти білизну на ліжку, поставити матрац і подушку під сонячні промені, якщо є можливість, то і малюка укладати спати на чистому повітрі, звичайно не під прямим впливом сонячних променів.

Лікуванню добре допомагають антибактеріальні і протизапальні засоби. Наприклад, мазь Деситин, яка містить окис цинку, при нанесенні на шкіру, мазь стягує шкіру і захищає від вступу на проблемну шкіру слизу. Допомагають також мазі д-Пантенол і Бепантен.

Однак, якщо все ж мамі не вдається уникнути появи пелюшкового дерматиту у свою дитину, і не вдається вилікувати шкіру швидко, то слід звернутися до лікаря і отримати професійну допомогу.

Відео: як уникнути пелюшкового дерматитуSource: zdorovii.info


Добавить комментарий